13 czerwca 2012

#20

Oglądałam film ,,Bunt FM''. Wzruszyła mnie ta historia. Czułam się gdyby to w pewnym sensie było o mnie, i to ja byłam główną bohaterką. Może nie do końca, ale w większości przypadkach. Bohaterka, Tera, prowadziła audycje radiowa i to był jej świat, gdzie umiała się wygadać i miała grono słuchaczy. Ja zaś prowadzę tego oto bloga. Nie chce żeby mój blog był nie wiem jak popularny, bo mi na popularności nie zależy. Chciałabym mieć tylko osoby, które będą moimi słuchaczami. Które będą mnie wspierać jak przyjaciółka, której nie umiem powiedzieć wszystkiego o mojej osobie. Dlatego mam bloga. Jestem tu jako Torn Girl, czyli Podarta Dziewczyna. Cenie sobie anonimowość, dlatego też nie zdradzam mojej osoby przez zdjęcia czy prywatne informacje. W rzeczywistości jestem inna. W pewien sposób opowiadam tu o sobie i nikt z najbliższych osób nie wie o mnie wielu rzeczy. Ja nie lubię mówić na swój temat, a nawet nie potrafię. Zawsze próbuję uszczęśliwić innych, żeby mieli uśmiechy na twarzach. Gdybym mogła to zrobiłabym wszystko, aby żaden człowiek nie miał smutnej miny.
xoxo

6 komentarzy:

 1. ooo filmu jeszcze nie oglądałam, znaczy tylko końcówkę. Wydaje się fajny ^^

  eh...też mam bloga po to, żeby opisać to o czym nie potrafię gadać z najbliższymi koleżankami...
  Lubię mieć trochę prywatności, ale jakieś tam zdjęcia ujawniam ;d

  Witaj w klubie. Też chciałabym zapewnić każdemu uśmiech i radość. Uśmiech innych sprawia, że sama lepiej się czuję, choć może czasem tego tak bardzo nie widać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tego filmu nie widziałam całego bo zawsze mi coś przeszkodziło ;P
  Mega blog <3
  Zapraszam do siebie ;))
  http://mystories2510.blogspot.com/
  obserwuje i liczę na to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie genialne zdjęcie 2 ! Masakra !

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu, kiedyś moim ulubionym blogiem a lubię. był blog lucy. ale nie taki sens bloga wolę twój, Jest nr.1 . Szkoda że nie jesteś zbyt popularna w śeci. Twój blog naprawdę jest extra. Co do BuntFM, zgadzam się, moje życie jest podobne, ale nie aż tak bardzo. Skoro lubię taki typ blogu jak twój, mam podobny. Na prawdę. wejdź a sie, dowiesz proszę też ! przeczytaj !


  http://malina-malin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na mojego bloga

  www.realpassionate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawy blog ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥