24 lipca 2013

#46

Stoję. Nie mogę się ruszyć. Nie wiem jak. Nie wiem gdzie. Przede mną jest tyle dróg, a ja nie mam pojęcia jaką wybrać. Jaką bym chciała podążać? Jakie one są? Czy na którejś z nich nie ma zła i cierpienia? Czy któraś z nich jest przepełniona szczęściem i miłością? Dlaczego to musi być takie trudne? Wybiorę tą. Albo nie. Ta będzie dobra. Nie. Nie umiem. Przecież jaką bym nie wybrała to i tak będzie źle. Żadna z nich nie jest idealnie prosta, dobra. To jaką mam wybrać? Jaką? Pomóżcie mi, proszę. Jestem taka sama, samotna. Nie mam nikogo. Nikogo nie obchodzę. Ludzie omijają mnie daleko. Zresztą nie tylko ludzie. Śmierć też. Dobra. Koniec. Wybieram tą. Wprawdzie nie ma tu żadnej ścieżki, ale ja ją wydepcze. Wydepczę moimi błędami. Będzie to ścieżka nazwana moim imieniem. Imieniem klęsk i nieszczęść.


8 lipca 2013

Giveaway

Post dość nietypowy, gdyż - jak się domyślacie - wraz z Firmoo przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę! Jest to moja pierwsza akcja tego typu i czuję się totalnie nieprofesjonalnie; czuję się wyróżniona. 


NAGRODA
 • jeżeli zgłoszeń będzie powyżej 50 - główną nagrodą będzie dowolna para okularów przeciwsłonecznych dla jednej osoby (darmowa przesyłka). Dla pozostałych wylosowanych uczestników (6 osób!) - e-bony o wartości $20, które będzie można zrealizować na wybraną parę okularów przeciwsłonecznych.
 • jeżeli zgłoszeń będzie poniżej 50 - nagrodami będą e-bony dla 6 osób o wartości $20, które będzie można zrealizować na wybraną parę okularów przeciwsłonecznych.
 • aby rozdanie w ogóle się odbyło musi być przynajmniej 35 zgłoszeń!

ZASADY KONKURSU (sprawdzam!)
 1. zostać publicznym obserwatorem mojego bloga (Avalon)
 2. polubić Firmoo na Facebooku (tutaj)
 3. pod tym postem odpowiedzieć na pytanie "Którą parę okularów chciałbyś wygrać?" i wybrać jedną parę okularów z serii Classic - firmoo.com/classic-series.html (ważne!)
 4. w komentarzu pod tym postem zostawić następujący formularz:


  obserwuję jako: 
  imię i dwie pierwsze litery nazwiska: 

  adres e-mail: 

  odpowiedź: 

 5. Poinformować na swoim blogu, facebook'u, twitterze lub na innej stronie o konkursie wraz z linkiem (dodatkowe)

Do konkursu można się zgłosić tylko raz. Na wasze zgłoszenia czekam do 7 lipca, do godziny 23:59 
Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie śmiało. Na każde postaram się odpowiedzieć.
WYNIKI

Z powodu, iż do konkursu nie przystąpiła wymagana liczba uczestników rozstrzygnięcie rozdania się nie odbędzie. Rozdanie zostaje anulowane. Szkoda.