8 lutego 2013

#40

Chciałabym, żeby ktoś wiedział o mnie wszystko. Znał mnie od palców stóp, po czubek głowy. By wiedział po czym mam daną bliznę, albo znamię. Gdzie mam pieprzyk. Gdzie łaskotki. Chciałabym by wiedział, jaka część ciała się krępuję, albo która jest moim największym kompleksem. Chciałabym żeby taki ktoś wiedział, gdzie miałam złamanie, zwichnięcie, czy coś. Albo gdzie chciałabym mieć tatuaż. Chciałabym by wiedział co sprawia mi przyjemność. Co lubię jeść, pić. Jakie jest moje ulubione ciasto, jaka potrawa, jak zupa, jaki kocham smak lodów. Jakie lubię przyprawy, ile łyżek cukru. Z ilu łyżeczek robię sobie kawę. Czy piję ją z mlekiem, bądź bez. Chciałabym by wiedział co uważam na temat świata, Boga, zmarłych. Jakie mam poglądy, jaką lubię słuchać muzykę. Chciałabym by przed usłyszenie mojego głosu, bądź zobaczenie wyrazu oczu mógł określić w jakim jestem nastroju. By wiedział czego potrzebuję w danej chwili. Chciałabym by był kiedy będzie potrzebny, bym ja była mu potrzebna. Chciałbym, żeby potrafił mnie rozśmieszyć, pocieszyć. A przede wszystkim chciałabym, żeby pokochał mnie taką jaką jestem. By pokochał mnie z moimi dziwactwami.


1 lutego 2013

#39

Ogarnia mnie dreszcz. Biegnie one przez całe moje ciało. Czuję jak coś ściska mnie w żołądku coraz mocniej, coraz silniej. Jak wszystko mi się tam przewraca. Nie lubię tego uczucia. Zaznaję go tylko wtedy, gdy oglądam miłosne filmy, miłosne sceny, w których intymne sceny są moimi marzeniami. Nie zaznam ich tak szybko. Nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek je poznam. Nie nauczono mnie kochać. Nie nauczono mnie mówić o uczuciach. Boję się zakochać. Nie znam uczucia miłości. Boję się otworzyć na kogoś. Boję się z kimś być. Uciekam przed tym uczuciem. Coraz bardziej zaczyna mi to przeszkadzać. 
Rozmyślając przez bezsenną noc doszłam do wniosku, że mam lęk przed bliskością. Chciałabym się go pozbyć. Żyć normalnie! Gdy jestem z jakimś chłopakiem, próbuję się jakoś otworzyć... I? I nic. Nie potrafię. Połączone to jest też z moją nieśmiałością. Pieprzona nieśmiałość! Jak się tego pozbyć? Jak zwalczyć mój lęk. Chciałabym poczuć uczucie zakochania. Najlepiej by było gdybym odwzajemniła uczucie jakim mnie inni darzą. Jak się tego pozbyć? Wołam. Krzyczę. Cisza.