24 stycznia 2013

#38

Kim ja jestem? Już 16 latką, która niby wie czego chce. Niby. Nigdy nie byłam zbyt pewna siebie, nie ma takiej osoby która by mnie znała, wiedziała o mnie wszystko. Dlaczego? Mimo tego że strasznie kryje sie z tym co czuje, co chciałabym w danej chwili powiedzieć i może dla tego, że nawet gdy nie jest dobrze po prostu nie chce nikogo obarczać moimi problemami? Dużo ludzi ma o mnie zdanie, że mówie naprawde wiele, ale nie potrafią usłyszeć tego co mówie pomiędzy słowami, które wypowiadam. Zerwałam z chłopakiem? Nie no co ty, jest wszystko okej. Problemy w domu czy w szkole? Nie no, mam wyjebane. Taa, chciałabym... Czasami mam wrażenie że nikt mnie nie zna, nawet ja sama. Co o sobie wiem to jedynie tyle, że zawsze mam za duże wymagania wobec własnej siebie, którym czasami nie potrafie sprostać. Zawsze, kiedy ktoś pyta mnie co u mnie słychać odpowiadam, że dobrze, chociaż nasuwa mi sie tyle słów i myśli, które często nie są zbyt pozytywne. Nie lubię obarczać innych moimi problemami, bo w końcu są to moje problemy... a poza tym, to nie chce żeby ludzie przyjaźnili się ze mną z litości, czy dla mnie cokolwiek robili. Myślicie że moje życie jest piękne? Nie mówie że nie, bo czasami są koło mnie ludzie którzy czynią je takim, i właśnie za to im dziękuje, chociaż chwilami nawet z nimi jest ciężko. Czasami bardzo tęsknię za kimś, za czymś.. jednak wiem że musze iść dalej.
A co jeśli większość błędów popełnianych jest przeze mnie?

 

19 komentarzy:

 1. Fakt, wszyscy czasami udajemy. nie tylko Ty, że wszystko jest ok. To często spotykane i dość... normalne:)
  I normalne jest także to, że popełniamy błędy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest dokładnie to samo co ja czuje, o czym myślę codziennie przed snem.

  ps. uwielbiam Twój wygląd bloga *-*

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mądra notka...

  pozdrawiam
  awesome-shadow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. można rzec że i ja jestem dość nieśmiałą osóbką, zawsze musi minąć trochę czasu bym mogła zaklimatyzować się w danym towarzystwie. istnieje na świecie tylko jedna osoba, która wie o mnie więcej niż inni i nie jest to absolutnie moja mama. mimo to nie raz bywają momenty że czuję się całkiem sama, że wolę nikomu nie mówić o tym co czuję bo tak jest lepiej. doskonale wiem co czujesz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również zazwyczaj na pytanie "co u Ciebie?" odpowiadam "dobrze".

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny blog, na pewno zostanę tu na dłużej.
  Nawet nie wiesz, ile mamy ze sobą wspólnego {oczywiście wnioskując po tym poście}.

  Mam prośbę, mogłabyś mi zdradzić jak uzyskałaś taki wygląd bloga? Jest na prawdę śliczny.

  Oczywiście dodaję do listy obserwowanych blogów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bardzo często nakładam na siebie maskę szczęśliwego człowieka, zazwyczaj nikt nie orientuje się, że coś jest nie tak. Jedynie przyjaciółka, ale ona o wszystkim wie.
  Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bardzo często nakładam na siebie maskę szczęśliwego człowieka, zazwyczaj nikt nie orientuje się, że coś jest nie tak. Jedynie przyjaciółka, ale ona o wszystkim wie.
  Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świtne tło, piękne zdjęcia i Tyyy :3 naprawde solidna praca na blogu ;3 Obserwuję ! I zapraszam do siebie :) www.purp-lesea.blogspot.com , mam nadzieję, ze moj blog rowniez sie spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszyscy popełniamy błędy i to własnie one nas czegoś uczą! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. każdy je popełnia, a w szczególności nastolatki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. osobiście nie lubię mówić o swoich problemach. ja też jak ktoś się mnie pyta co słychać to nigdy nie powiem, że źle tylko kłamie, że wszystko okej :>

  OdpowiedzUsuń
 13. świetne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiesz, czuję bardzo podobnie jak Ty. Nie lubię obarczać innych moimi problemami i nie chce, żeby ludzie przyjaźnili się ze mną z litości. Czuję się tak zagubiona jak Ty. Niby w tym życiu zdarzy się nieraz coś wyjątkowego i dobrego, ale zazwyczaj ciężko jest udźwignąć samą rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 15. Uwielbiam takie zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam wrażenie, że pod tym względem jesteśmy podobne. Mam tyle samo lat co ty :) Mimo, że mam najukochańszą na świecie przyjaciółkę, to nie zna wszystkich moich sekretów, nie wie o mnie wszystkiego. A ludzie ze szkoły ? Phhh... Mimo że spędziłam z nimi już trzy lata i kolejne trzy przede mną, to oni mnie jedynie tolerują... Takie życie....

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli marzy ci się profesjonalna strona internetowa lub doskonała jakość twojego bloga nowa inna od innych blogów ,lepsza i nie powtarzalna polecam stronę http://cmmdesign.pl/.
  Pozdrawiam <3
  Ps. Obserwuję :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Również chciałabym mieć taką osobę która znałaby mnie na wylot a mimo to akceptowała i kochała. jednak co do tych czułości to po moim ostatnim nachalnym chłopaku mam dość.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥