14 maja 2013

#42

Dawno tu nie pisałam. Bardzo mi was brakowało przez ten czas. Tak wiele rzeczy się wydarzyło. Jak tylko powiedziałam mamie, że mam depresje od dłuższego czasu to zaczęła się o mnie jeszcze bardziej martwić. Co było nie do zniesienia. A ja chciałam żeby mnie tylko zrozumiała, ale ona widziała tylko najgorsze. I te rozmowy co chwilę... Nie mam ochoty już do tego wracać. To był najgorszy błąd jaki popełniłam mówiąc o tym mamie. Teraz udaje, że wszystko jest wspaniale byleby do tego nie wracać. Chociaż nie daje rady już. Przez ostatni czas straciłam przyjaciół na których mi zależało. Zaniedbuję szkołę. Oceny lecą w dół. Moja lista godzin nieusprawiedliwionych się powiększa... Nie potrafię znaleźć szczęścia. Zamykam się w sobie. Nie umiem rozmawiać z ludźmi. Czuję się jakaś obca na tej planecie.

8 komentarzy:

 1. Kochana, proszę nie przejmuj się. Myślę, że mimo wszystko dobrze zrobiłaś mówiąc swojej mamie o depresji. Wiem, że teraz może wydawać się na prawdę męcząca, ale wiedz, że jej troska wyjdzie Ci na dobre. Zdaję sobie sprawę, że czasami trudno jest odnaleźć szczęście, ale chwile smutku zawsze się kończą. Czasami droga do szczęścia jest krótsza czasami dłuższa, ale wiedz, że warto nią iść. Wiem, że to co za chwilę napiszę, może Ci się wydać głupie, ale niedawno mi również, ponownie zabrakło szczęścia. Ludzie z mojego otoczenia nie potrafił mi pomóc, wiesz kto mi pomógł? Osoby z internetu, one często rozumieją więcej niż te realne. Myślę, że osoby czytające Twojego bloga, będą Cię wspierać.
  Trzymaj się ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. opisujesz to co przechodziłam rok temu. teraz jest to poprostu proces zakończony. Nie wychodzę, oszukuję wszystkich, jestem zupełnie sama. Z jednej strony nic fajnego, z drugiej wcale nie mam ochoty tego zmieniać, gdyby tylko nie rodzice, którzy mają z tym problem egzystencja byłaby całkiem znośna

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako człowiek, który przeżywał podobny stan powiem Ci tylko jedno. Walcz. Cały czas pod prąd? Tym lepiej - staniesz się silniejsza. Podnoś się po każdej porażce, nie rozpatruj co zrobiłaś źle. Rób po swojemu i idź do przodu. Byle dalej, byle mocniej. Przyjaciele odeszli? Więc nie byli tymi prawdziwymi, będą następni, lepsi. Nie zamykaj się w sobie, szukaj szczęścia, ono przychodzi niespodziewanie. Zaufaj sercu, ono Cię poprowadzi.
  Trzymam za Ciebie kciuki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko się jeszcze ułoży, zobaczysz. To kwestia czasu. Życzę Ci tylko żeby stało się to jak najszybciej. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy27.5.13

  Multiplayer versions is more exciting as in this, you'll be able to team up or even contend with other participants to defeat the enemies. A bowler who can consistently pick up his spares can easily hold a 180 average without getting any strikes. As ever we strive to help our customers make informed decisions and understand where their r4 cards are coming from.

  Stop by my web page - game

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy28.5.13

  Even though your goal is just to lose 5 pounds in a week,
  you should be strict with what you do so as not to inadvertently undo all your hard
  work for vegetarian weight loss. Withdrawal
  from levothyroxine can be done but it takes 6 weeks of withdrawal for the remaining thyroid tissue to be completely starved.
  Now, the average healthy amount people are supposed to
  lose is 2 pounds per week.

  Also visit my web page; www.alfiecarina.com.ar

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy30.5.13

  As an added benefit, internet radio offers music at
  a better quality than traditional radio. Helix Server Basic Free streaming
  media server software which can distribute live and on-demand
  video and other media. These attributes, such as instrumentation, vocals, lyrics, harmony
  and almost 400 others allow songs with similar attributes to be related to each other
  and played together in a pleasant music mix.

  My website; internetradio aussetzer

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze zrobiłaś mówiąc mamie :) mama Cię strasznie kocha i zależy jej na Tobie, inaczej by się Tobą nie przejmowała :)
  Mam nadzieje, że u Ciebie z dnia na dzień bd coraz lepiej!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥