24 sierpnia 2014

sześćdziesiąt osiem

Zielona ławka ogrodowa. To na niej spędzam dzisiejszy dzień. Leże kołysząc się. Po jakimś czasie mama do mnie przychodzi. Żali się ze swoich problemów, opowiada że już nie daje sobie z niczym rady. Nie wie, że ja tak mam od dzieciństwa.  Ona nie zasługuje na to aby się smucić i być nieszczęśliwą. Denerwuje mnie, że nie potrafię jej pomóc. Otuliłyśmy się kocem siedząc i leżąc przez kolejne godziny.

Tak przy okazji chciałam się dowiedzieć co sądzicie o zdjęciach mojego autorstwa. Podobają się wam? Coś jest z nimi nie tak? Mam jakieś szanse w byciu fotografem - totalnym amatorem? Liczę na szczere wypowiedzi. Przyjmę nawet najgorszą krytykę.

5 komentarzy:

 1. Nie znam sie zbynio na fotografi, ale zdjęcia Twojego autorstwa są dobre i mnie się podobają.
  A ten fragment;
  ' Po jakimś czasie mama do mnie przychodzi. Żali się ze swoich problemów, opowiada że już nie daje sobie z niczym rady. Nie wie, że ja tak mam od dzieciństwa. Ona nie zasługuje na to aby się smucić i być nieszczęśliwą. Denerwuje mnie, że nie potrafię jej pomóc. Otuliłyśmy się kocem siedząc i leżąc przez kolejne godziny.'
  Najbardziej trafił w moje serce :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są bardzo ładne. Fotografem może być każdy, kto chce nim być. Tak jak każda rzecz wymaga poświęcenia. Nie jestem żadnym specem od fotografii, ale codziennie przeglądam fotograficzne blogi i wiele się z nich dowiedziałam. Na pewno jeśli codziennie będziesz cykać zdjęcia i uczyć się na swoich błędach, to będziesz w tym coraz lepsza. Szczególnie przedostatnie zdjęcie wygląda na bardzo profesjonalne. Strasznie mi się podoba <3 Super blog. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także próbuję 'bawić się' zdjęciami. Myślę, ze tobie bardzo fajnie to wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze zdjęcie bardzo mi się spodobało. Każdy ma swoją technikę i styl robienia zdjęć, który wyrabia się poprzez metodę prób i błędów :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥