6 maja 2012

#14

Czyżby wszystko zaczęło się układać? Nie wiem... w sumie tak, ale nie czuję tego. Ciągle brakuje mi czegoś bądź kogoś. Nie jestem pewna niczego. Czy odzyskałam moją przyjaciółkę? Może... Nie czuję tego czegoś co było kiedyś. Atmosfera jaka wisi w powietrzu pomiędzy nami jest napięta.
Na weekend majowy wyjechałam z rodzicami. Wysłałam pocztówki tym osobom co wysłały mi swój adres. Mam nadzieję że wszystkie dojdą bez problemu. Trochę odpoczęłam. Normalnie bym już tęskniła za ludźmi ze szkoły, a tym razem było inaczej. Cieszyłam się że nie muszę patrzeć na ich ryje. Chodziłam sobie po samotnych ścieżkach, siedziałam na samotnych ławkach, myśli miałam samotne, a wokół pełno ludzi. Chciałam kogoś poznać, kogokolwiek. Zabrakło odwagi. Nie mam silnej woli. Nie mam motywacji. Chciałabym żeby wszystko było jak najlepiej. Takie szczęśliwe, bezproblemowe życie. Nie możliwe. Teraz to mam wszystko i wszystkich w dupie. Jakoś tak. Sama nie wiem o co mi chodzi, jaki jest mój problem.

xoxo

8 komentarzy:

 1. Ja tak samo mam teraz wielki problem , nie wiem czego chcę ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. też tak czasem mam że czegoś lub kogoś mi brakuje ale za cholerę nie wiem czemu...
  inspiracje są świetne. przyprawiają o dreszcz.

  OdpowiedzUsuń
 3. też czasem mnie coś najdzie i nagle mam wszystko gdzieś. A sama nie wiem o co dokładnie mi chodzi. Eh, to jest czasem uciążliwe ;/ Nie lubię być samotna, ale zdarza się...
  Skoro wysłałaś, to mam nadzieję, że dojdzie ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. ja p.... ale ty masz świetny blog! atak wog,ile masz lat!??

  OdpowiedzUsuń
 5. Super !
  + obserwuje i zapraszam na mojego bloga
  (fizzy-energy.blog.com) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zrub kolejny post proszę !

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie już było dobrze ale wczoraj znów się zjebało. Jeszcze na majówce jak tylko złapałam neta, wchodziłam na fejsa, a teraz.? Niby dobrze właśnie wróciłam z dworu z Kall. i K. ale wczoraj K. dobiła mnie do płaczu, a dzisiaj zachowywała się jakby nic się nie stało. To nie jest OK.
  Przepraszam,że u Cb jakoś zawsze się wyżalam ale nigdzie inndziej nie mogę nawet na własnym blogu nie potrafie.
  Uwierz będzie dobrze. Wszystko się ułoży.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny, klimatyczny blog :) obserwuję i zapraszam do siebie.

  /pleindecourage.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥