9 lipca 2012

#22

Blondynka siedzi sobie na parapecie przy na oścież otwartym oknie, w środku nocy. Lekki wiaterek od czasu do czasu przewieje jej długie włosy. Patrzy gdzieś daleko w przestrzeń i wsłuchuje się w odgłosy natury i ludzi, którzy niedaleko grają w piłkę. Ma chęć pójścia z kimś pograć, albo chociaż pójść na spacer i pogadać. Nie może. Jest uziemiona w domu. Nie ma z nikim żadnego kontaktu, a tak bardzo tego potrzebuje. Rozmyśla nad sensem swojego istnienia. Za każdym razem dochodzi do wniosku, że nie ma go. Dawno już chciała zakończyć swoją życiową książkę, ale los dopisywał kolejne rozdziały. Nie chce już być dla wszystkich problemem, ciężarem... Dziewczyna ta ma problemy ze sobą. Problemy zdrowotne, psychiczne(?), emocjonalne... Zawsze wszystko robiła źle. Nigdy jej praca nie była doceniona, pochwalona przez innych. W przyszłości... przecież ona nie ma przyszłości.
xoxo

9 komentarzy:

 1. Hej, z tym docenianiem to ja mam w sumie tak samo. Moja mama zawsze powtarza, ze wszystko robię źle. Rzadko kiedy moja praca jest doceniona. Ale wiesz...w końcu zawsze znajdzie się ktoś kto doceni nawet najmniejszą rzecz. Nie poddawaj się ;)
  Aha i...jeśli sama będziesz sobie tłuc do głowy, że jesteś dla kogoś ciężarem to tak będzie. Spróbuj trochę bardziej uwierzyć w swoją wartość ^.~
  ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny blog
  obserwujemy? http://lifewithdelias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno nie jest aż tak źle :)
  Powiedział ci ktoś kiedyś, że jesteś dla niego ciężarem? Założę się, że nie.
  Wiele ludzi ma takie problemy jak ty, sama znam niektórych. Wiele z nich żyje dalej, ale parę ludzi "zakończyło swoją życiową książkę". Ty masz się nie poddawać i pisać dalej! Takie dzielenie się ze światem swoimi smutkami zawsze pomaga, nawet jeżeli jesteś pewna, że nikt tego nie przeczyta.

  Zapraszam do mnie na http://searching-fot-paradise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej .. Dodaje do obserwowanych i liczę na rewanż .. :D

  Buziaki MALINKA <3

  http://marta-janowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog , pozdrawiamy : )
  zapraszamy do Nas i zaczynamy śledzić .

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog :)
  Te zdjęcia są mega ..
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmieniłam adres bloga :) mam nadzieję że mimo to dalej będziesz odwiedzać mojego bloga :) Obecny link bloga to daniela--blog.blogspot.com

  *wiadomość przekazuję wszystkim obserwatorom :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny blog.

  Dodałam do obserwowanych i czekam na to samo. :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥