17 września 2012

#29

Co do tego chłopaka to jakoś wszystko się ułożyło.Wprawdzie z nim nie gadałam, ani nie spotkałam się z nim. Bo za każdym razem gdy już jestem gotowa to coś lub ktoś mi w tym przeszkodzi. Jakaś klątwa, ale mi akurat w tej sprawie to nie przeszkadza. Rozmawiałam z Ketja. Fajny chłopak, ale dziwny. Pomógł mi zrozumieć, że M. chce być ze mną tylko dla szpanu i żeby mógł się pochwalić przed kolegami, że zaliczył kolejną. 

U mnie w domu panuje napięta atmosfera. Od czasów wakacji nie umiem rozmawiać normalnie z rodzicami. Zawsze kończy się to awanturą. Oni nie wiedzą jak mają ze mną gadać i przez to zabierają mi komórke i komputer. Myślą że to coś da. Ale to ja nie chce im mówić nic o sobie. Wolę pogadać z kimś innym. Przyjaciółmi. Mama już mnie próbowała przestraszyć i powiedziała że pójdzie ze mną do psychologa. Kiedy ja właśnie tylko na to czekam. Wiem, że to głupie, ale chce tam iść. Mam ochotę jej wszystko wygarnąć i niech ona to przekaże moim rodzicom, albo po prostu wciskać jej kity.
Ojciec robi awanture o byle co. Właściwie nie ma o co ryczeć, ale i tak się wyżywa. Myślałam, że tylko u mnie w domu są takie sceny, ale jak byłam u przyjaciół wczoraj to mieli to samo. Zdziwiłam się. Naprawdę. Lecz oni też się tym nie przejmują. Chcemy gdzieś uciec daleko na jeden dzień. Pojechać rano pociągiem, poszaleć, wyłączyć komórki i wrócić w nocy. I zrobimy to! Ale najpierw musimy zaoszczędzić kasę.xoxo

9 komentarzy:

 1. Też ostatnio kłócę się z rodzicami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie martw się , nie tylko u ciebie tak jest. też już kilka razy miałam ochotę "zamknąć się w szafie". Przestać słuchać tego wszystkiego, po prostu wyłączyć telefon i uciec. Uciec jak najdalej .
  +dodaje do ulubionych :)

  rocketintospace.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko się ułoży sama sobaczysz ;)
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam taki okres, że w ogóle nie moglam sie porozumieć z mamą. Sama chodziłam do psychologa, ale nie chciałam, żeby moja mama cokolwiek o tym wiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajny blog:) Bardzo mi się podoba :*
  Obserwujemy?
  king-stonn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z moimi czasem mam tak że nie potrafię się dogadać...

  OdpowiedzUsuń
 7. <3

  u mnie do wygrania dowolony ciuch z kolekcji, zapraszam: http://madame-chocolate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz. Jeśli podoba ci się blog to go zaobserwuj.
Dziękuję ♥